صفحه اصلیفروشندگاندرج بنر ویژهبازاریابیفروشگاه تماس با مادرباره ماسایتهای ایرانیاخبار و مقالاتایستگاه آگهیتالار گفتگوسایت خبری
Skip Navigation Links
آموزشExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>آموزش</font>
ارتباطExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>ارتباط</font>
کامپيوترExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>کامپيوتر</font>
بهداشتExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>بهداشت</font>
اتومبيلExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>اتومبيل</font>
لوازمExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>لوازم</font>
خدماتExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>خدمات</font>
بازارکارExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>بازارکار</font>
صنعتExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>صنعت</font>
املاکExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>املاک</font>
آرايشي بهداشتيExpand <font Style='font-weight: 0; font-size: 9pt' color='black'>آرايشي بهداشتي</font>

برنامه یبابيلون - Babylon 7 -

برنامه یبابيلون - Babylon 7 -

1859

وضعیت:

نمودار قیمت قیمت: 60,000 ریال

روش ارسال: از طریق پست


مبدإ ارسال: تهران

معرفی محصول:

قدرتمندترين و محبوبترين نرم افزار ديكشنري هوشمند

ترجمه ي سريع تمامي متون تنها با يك كليك موس‌!

1 CD

دارای دیکشنری های فارسی - انگلیسی و سایر زبان ها

ترجمه ي لغات از 75 زبان زنده ي دنيا به يكديگر !

Unit Conversions - تبديل تمامي واحد ها به يكديگر
Babylon نام قدرتمندترين و محبوبترين نرم افزار ديكشنري هوشمند و آنلاين حال حاضر دنياي كامپيوتر است كه با گستردگي فراوان ديكشنري ها و فرهنگ هاي لغاتش كه از مرز چند هزار ديكشنري به 75 زبان زنده دنيا نيز فراتر رفته , به محبوبيت بسيار فراواني دست يافته است . اين ابزار براي شما امكان ترجمه ي سريع تمامي متون , Email ها , صفخات وب , پيامهاي و .... را تنها با يك كليك موس فراهم مي كند‌! بلي تنها با يك كليك كوچك بر روي كلمه ي مورد نظر شما فورا تمامي ترجمه هاي مربوطه به لغت حاصل را در ديكشري هاي موجود در Babylon مشاهده مي كنيد .( دارای دیکشنری های فارسی - انگلیسی و سایر زبان ها )
- آخرین نسخه و نسخه 7.0 از نرم افزار Babylon همراه با کرک معتبر برای رجیستر و استفاده مادام العمر !
- بیش از 500 لغتنامه تخصصی سایت Babylon متشکل از دیکشنری های تخصصی و دیشنری های مترجم اکثر زبانهای رایج دنیا به یکدیگر به خصوص دیکشنری های انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی !
- پکیج عظیم دیکشنری های سخنگوی شرکت Lingvosoft شامل دیکشنری های مترجم سخنگوی 25 زبان زنده دنیا !
- دیکشنری Babylon مخصوص نصب بر روی Pocket PC همراه با تمامی دایره المعارف ها !
- قابلیت آپدیت و دیکشنری آنلاین و حتی مترجم متن آنلاین هنگام اتصال به اینترنت همانند یک کاربر حقیقی و رجیستر شده بابیلون !
ویژگی های جدید افزوده شده به Babylon Translator 7.0 :
Spell check for Hotmail, Gmail, Blogs, Online forms and more : ویژگی منحصر به فرد غلط یابی آنی که به محض تایپ نا صحیح عبارتی در یکی از محیط های اینترنتی رایج، نرم افزار خود به خود عبارت اشتباه تایپ شده شمات را پیدا کرده و شما را مطلع می سازد ! این ویژگی در برای 15 زبان زنده دنیا عملیست .

Auto completion : ویژگی تایپ خودکار ادامه کلمه در صورتی که شما تایپ صحیح آن را نمی دانید و نرم افزار به طور خودکار اداه عبارت را پیدا و تاپ می کند !
Smart Dictionary : ویژگی دیکشنری فوق هوشمند که بلافاصله زبانی را که شما تایپ کرده اید را شناسایی کرده و در محیط اینترنت و دیتابیس سایت بابیلون به جستجو میان تمامی دیکشنری های آن زبان می پردازد !
Customization : ظاهری بسیار زیباتر و انطاف پذیر تر در قیاس با نسخه های پیشین که به هر رنگ و سایز و مدلی که مایل باشید محیط دیکشنری را تغییر می دهید !
LingoZ : ویژگی منحصر به فرد دسترسی و جستجو در پایگاه بزرگ LingoZ، پروژه ی ابر دیکشنری دنیا که در حال حاضر 4,487,320 عبارت را شامل می شود !
سایر ویژگی ها :
Single Click activation : سرعت بالاي عكس العمل و اجراي عمليت نرم افزار به صورت فوق العاده اي بالاست با تنها با يك كليك بر روي كلمه ي مورد نظر در هر يك از محيط هاي متني رايج در ويندوز , صفحه ي ترجمه ي اين نرم افزار به سرعت باز شده و معني لغت مورد نظر را در ديكشنري هاي مختلف به شما مي دهد .
مترجم متن Babylon ! : اين بخش از نرم افزار Babylon قادر به ترجمه ي متون به 17 زبان زنده ي دنياست ! بلي اين ويژگي جديد ديكشنري ترجمه ي متون را براي شما بسيار ساده مي كند تنها كافيست كه بر روي يك كلمه از جمله ي مورد نظر كليك كنيد تا Babylon به صورت هوشمند كل جمله را تشخيص داده و براي شما به زبان مورد نظر ترجمه كنيد . بنابراين نيازي به انجام عمليا اضافي Copy/Paste نيست . البته از آنجا كه هيچ گاه ابزارهاي مترجم متن ترجمه ي 100% دقيقي را در مقايسه با ترجمه ي انساني ارائه نمي دهند , اين ابزار جديد تنها به شما كمك بسياري مي كند تا با متن مورد نظر از زباني كه تا حد بالايي آشنايي پيدا كنيد .
مشاهده ي نتايج در مطرح ترين مراجع ترجمه و اطلس دنيا : اين نرم افزار به شما امكان آن را مي دهد تا ديكشنري ها و اطلس هاي قدرتمند و مطرح دنيا مانند Britannica, Oxford, Merriam Webster, Pons, Larousse, Langenscheidt, Taishukan, Michaelis, Van-Dale و .... را به راحتي در سيستم خود داشته باشيد و با يك كليك به اين منابع گرانبها دست يابيد .
Wikipedia content : اين ويژگي جديد به كاربران امكان مي دهد تا با يك كليك نتيجه جستجوي خود را در اطلس بزرگ و چند رسانه اي قدرتمند Wikipedia به 9 زبان زنده ي دنيا و در ميان ميليون ها مقاله مشاهده نمايند !
Translation in 75 languages - ترجمه ي لغات از 75 زبان زنده ي دنيا به يكديگر !
ديتابيس حال حاضر وب سايت Babylon داراي بيش از 1300 لغت نامه ي كوچك و بزرگ از 75 زبان زنده ي دنياست كه به طور مداوم بر تعدادشان نيز افزوده خواهد شد . داراي 25 ديكشنري حرفه اي 13 زبان رايج دنيا كه توسط تيم اختصاصي زبانشناسي Babylon تهيه شده اند مي باشد . زبانهاي English, French, German, Spanish, Italian, Portuguese, Japanese, Hebrew, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Dutch, Russian, Korean و Swedish


Unit Conversions - تبديل تمامي واحد ها به يكديگر :
نسخه ي 6.0 از اين مترجم قدرتمند نيز ويژگي مفيد تبديل واحد هاي خود را حفظ كرده است و قادر به تبديل هر واحد طولي و وزني و .... به يكديگر است . با خبر بودن از آخرين تغييرات دنياي ارز و تبديل واحد پول كشورهاي مختلف جهان به يكديگر نيز از ويژگي هاي خوب اين بخش از نرم افزار است .
Writing Tools for English : همانطور كه نسخه هاي پيشين Babylon داراي ويژگي مشهور به Correct بودند , نسخه ي جديد اين نرم افزار نيز دوباره از اين ويژگي سود مي برد و لغت مشابه اشتباه تايپ شده ي شما را به صورت هوشمند به شما نشان مي دهد .
Spelling Alternatives : ويژگي تلفظي Babylon كه قادر به خواندن لعات براي آشنايي هر چه بهتر كاربر با تلفظ صحيح است .
ديكشنري هاي مختلف فارسي در زمينه هاي مختلف براي علاقمندان :
فرهنگ هاي لغت مختلف و بسيار قدرتمند انگليسي به فارسي.
فرهنگ هاي لغت مختلف و قدرتمند فارسي به انگليسي .
ديكشنري فارسي مرتبط با كامپيوتر و فن آوري اطلاعات .
اطلس قدرتمند فارسي مرتبط با كامپيوتر .
فرهنگ لغت روسي به فارسي قدرتمند .
فرهنگ لغت سوئدي به فارسي قدرتمند .
مرجع كامل Error هاي مودم در قالب يك دايره معارف فارسي قدرتمند .
مرجع كامل Error هاي مودم در قالب يك دايره معارف فارسي قدرتمند .
مرجعي فارسي و مناسب براي Visual Basic 6.0 و كتابخانه ي آن .
مرجعي و ديكشنري فارسي و مناسب براي حقوق و حقوق دانان .
دايره معارف قدرتمند اشعار حافظ به زبان انگليسي نيز ابزاري ارزشمند در اين مجموعه است .
و .....
ديكشنري ها و دايره معارف هاي مختلف و مرجع در زمينه هاي گوناگون :
دايره معارف هاي غني اختصارات و حروف اختصاري رايج در تمامي زمينه ها براي مثال دايره معارف هاي حروف اختصاري در زمينه هاي علوم فضايي و هواپيما, اينترنت و دنياي چت , دامنه هاي اينترنتي, انرژي هسته اي, علم الكترونيك, علوم طبيعي, علوم ارتباطي و مخابرات, نرم افزار قدرتمند مهندسي و ......
اطلس هاي قدرتمند و مراجع بزرگ غني آنلاين و آفلاين دنيا مانند اطلس قدرتمند و رايگان و فوق العاده ي Wikipedia, اطلس در مورد ماهيها, اطلسي در مورد تمامي اطلاعاتي كه بايد دانست, اطلسي در مورد طب, اطلس در مورد اسطوره ها و .......
ديكشنري ها و فرهنگ هاي لغت آماري, تحقيقاتي و ...
ديكشنري ها و دايره معارف هاي مختلف در زمينه هاي هنر و علوم انساني :
دايره معارف هايي در مورد اجناس آنتيك , كتب و ادبيات , رقص, طراحي هاي هنري, تاريخ , زبان شناسي , موزه و گالري, موسيقي, مردم, فلسفه, تئاتر و هنرهاي بصري .
از اين بين مي تان به دايره معارف هاي قدرتمند گيتار, تمبر, ديكشنري عبارات و اصطلاحات پست مدرن, اصطلاحات موسيقي, اصطلاحات رقص, معماري, اطلاحات فلامنكو و .... اشاره كرد .
ديكشنري پيشرفته ي اسلامي , ديكشنري هاي زبان شناسي مختلف و ديكشنري عبارات شكسپير و ديكشنري ضرب المثل ها همراه با ده ها لغت نامه ي مفيد و كاربردي از ديگر دايره معارف هاي مفيد و قدرتمند اين بخش هست .


ديكشنري ها و دايره معارف هاي مختلف در زمينه هاي تجارت و اقتصاد :
از زير مجموعه هاي اين سري دايره معارف ها مي توان به بانكداري, سرمايه گذاري, مديريت, بازارداري و تبليغات , ماليات و صنعيت تجارت اشاره كرد .


قدرتمندترين و محبوبترين نرم افزار ديكشنري هوشمند
ترجمه ي سريع تمامي متون تنها با يك كليك موس‌!
دارای دیکشنری های فارسی - انگلیسی و سایر زبان ها
ترجمه ي لغات از 75 زبان زنده ي دنيا به يكديگر !
توجه*** هزینه ی پست محصول به عهده ی مشتری می باشد ***توجه******

 


برنامه یبابيلون - Babylon 7 -      برنامه یبابيلون - Babylon 7 -      برنامه یبابيلون - Babylon 7 -


برنامه یبابيلون - Babylon 7 -
 تاریخ ثبت: 1391/4/12    تاریخ به روزرسانی: 1391/4/12
قیمت: 60,000 ریال
بازديد: 1,519
فروشنده: البرزسل

اینجانب مهدی البرزی آشتیانی فروشنده این محصول می باشم. پس از ثبت سفارش، به اطلاعات تماس من دسترسی خواهید داشت و پاسخگوی سوالات شما خواهم بود.


نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

شما می توانید درباره برنامه یبابيلون - Babylon 7 - نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: فروشگاه اینترنتی فروش ، بزرگترين فروشگاه ايران ، انواع محصولات فرهنگي ، Babylon 7 - بابيلون 7+كتاب ،برنامه یبابيلون - Babylon 7 - ،دیکشنری بابیلون
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نما

 

 


تبليغ ...

تبليغ ...